Perşembe, Nisan 04, 2013

bardabas

çocuğun zihinsel gelişimini destekleyen, hem eğlendiren hem gerçekten öğreten oyuncak bulmak artık gerçekten çok zor. mevcut oyuncakların hepsi birbirinin aynı! oynamaya ve tüketilmeye hazır oyuncaklar kutusuyla evinize giriyor. kısa zamanda da çocuk o oyuncaktan bıkıyor ve bir kenara atıyor. yenisini bekliyor.

sonra ne oluyor, doyumsuz çocuklar silsilesi! kendi kendini oyalamayı bilmeyen, sürekli büyükleri tarafından animasyona ihtiyaç duyan bir yığın çocuk size...

bardabas tam da bu noktada çıkıyor karşımıza!

Bardabas "Çocuğunuzun Zihinsel Gelişimini Destekleyen Doğru Oyuncak" olarak konumlandırıyor kendisini. 2-10 yaş arası çocuklar için çeşitli oyuncak paketleri geliştirmişler. yaşına ve gelişimine uygun oyuncaklar.

bence bu oyuncaklar el becerisini geliştiriyor, sabretmeyi öğretiyor, hedefe doğru uygun adım ilerlemeyi, analitik düşünmeyi ve oyunun sonunda somut bir şey elde etmeyi sağlıyor. hepsi büyük ihtiyaç günümüzde.

ellerindeki akıllı telefonlardan ve hiç bitmeyen çizgi filmlerden dolayı sabretmeyi, oyun oynamayı ancak gittikleri anaokulunda öğrenebilen günümüz çocukları için harika oyuncaklar geliştirmiş bardabas...

bakın kendilerini nasıl tanımlıyorlar.

"Bardabas çocukların gelişimini destekleyen aktivite kutusudur. Abone oluyorsunuz ve uzmanlar tarafından, çocuğunuzun yaşına göre özel olarak hazırlanmış aktivite kutusu her ay kapınıza geliyor. Her ay farklı bir konsepte sahip aktivite kutuları, çocuğunuzun çeşitli zihinsel becerilerini arttırmayı hedefliyor. Bir ay çocuğunuzun matematiksel zekası gelişirken, diğer ay sosyal yetenekleri arttırılıyor, başka bir ay kendine olan güveni arttırılıyor. Çocuğunuz eğlenirken yaratıcılığını geliştiriyor ve kendini keşfediyor."

bize de bir 2013 takvimi yollamış bardabas... teşekkür ederiz.

çocuğunuzun gelişimine önem veriyorsanız, onunla beraber kaliteli vakit geçirmek istiyorsanız bardabas tam size göre :)

detaylı bilgi ve sipariş için bir tık

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails