Çarşamba, Kasım 24, 2010

Bebeğinize Oyuncak Önerisi // Renkli Bloklar

Farklı şekillerdeki oyun küplerini uygun deliklere sokularak kutunun içine atıldığı bu oyuncak bebeklerin zihinsel gelişimi için oldukça faydalı.

Biz bu oyuncağı Osman 6 aylıkken almıştık. Aldığımız ilk günden itibaren ilgisini çekti, beraber oynamaya çalıştık. İlk zamanlar bir kübü kutunun kapağı açıkken sadece kutunun içine atmak bile büyük bir başarıydı :)

Şimdi uygun şekilleri uygun deliklerden sokarak kutuyu küplerle dolduruyor ve inanılmaz eğleniyor. Büyük zevk alıyor. Yaptıkça daha çok yapmak daha çok oynamak istiyor.

Bebeğinizin zihinsel gelişimine yardımcı olmasının yanında el becerisini, el & göz uyumunu da geliştirmesi için mükemmel bir fırsat bu oyuncakla geçireceğiniz zaman.

Bu hem eğlendirici hem hem de geliştirici oyuncağı şiddetle öneriyorum. Farklı formatta olanları da var. Kurabiye ya da ev şeklinde olan kutular gibi. Hepsinde mantık aynı. Uygun şekilleri uygun deliklerden sokmak. Yuvarlak şekli yuvarlak delikten, kareyi kare delikten, yıldızı yıldız şeklindeki delikten sokmak gibi...

Oyuncağın önerildiği yaş 6 ay ve üzeri bebekler için.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails